ШПА: Може и Атлетико да заигра тики-таку!

Уеска је залутала! Лака победа Јорганџија – 3:0.

Фудбал 19.01.2019 | 21:35
Гостовање Уески Атлетико Мадрид је прошао пешака. Без велике потрошње Јорганџије су забележиле рутинску победу (3:0) и сачувале снагу за наредне, много јаче изазове. Фењераш примере просто није био кадар да се супротстави чети Дијега Симеонеа.

Атлетико је против објективно слабијег ривала показао да може да игра лепо. Чак јако лепо. Истина Уеска није парамтера, али навијачи другопласираног тима Примере сигурно ће памтити акцију из 31. минута када је после серије одличних додавања центрирао Коке. А мрежу Уеске је из непосредне близине погодио Лукас Ернандез.

Магла и лоше време били су већи ривали Атлетика од Уеске- Међутим, питање коначног победника се није постављало.

Још једну лепу акцију Атлетика у 52. минуту је искористио Аријас. Поново је лопта ишла као по концу, одлично је ногу наметио Гризман који је сјајно центрирао. И опет је остао само лакши део посла.

Коначан резултат је поставио Коке. Био је то крај мучења за домаће навијаче и играче.