ФРА: Извуче се Лион мајсторијом Фекира!

Вијера и Анри поделили бодове, Ница промашила пенал за победу! Узбудљиво вече у француском шампионату. . .

Фудбал 16.01.2019 | 21:10
У судару Монака и Нице уједно смо видели и обрачун бивших саиграча Тијери Анрија и Патрика Вијере који седе на клупама два тима, а њихов обрачун завршен је пријатељски - 1:1 (0:1).

Ница је повела у 30. минуту голом Сен Максимина у 30. минуту, али су гости остали са играчем мање у завршници првог полувремена када је Ихсан Сако ишао отвореним стопалом и добио директан црвени картон.

То је Монако искористио и изједначио у 50. минуту голом Бадиашиле. Најзанимљивији моменат на утакмици био је у 77. минуту када је после ВАР-а досуђен сумњив пенал Ници, али је Сан Максмиман промашио, тачније Дијего Бенаљо је сјајно одреаговао. И тако је зацртао реми на овој утакмици.

Лион је гостовао Тулузу и био је на прагу пораза јер је у 74. минуту губио с 2:0, али је до краја утакмице успео да се извуче и отме бод - 2:2 (1:0).

Дурмаз је постигао оба гола за домаћина, али су Дембеле и Набил Фекир постигли по гол и успели да спасу што се спасити може на оваквој утакмици.

Лавови су са овим бодом стигли до 34. бода. Ово им је трећи везани реми у лиги. Тулуз је 14. са 22 освојена бода.

ФРАНЦУСКА 1 - 17. И 18. КОЛО (ЗАОСТАЛИ МЕЧЕВИ)