FRA: Izvuče se Lion majstorijom Fekira!

Vijera i Anri podelili bodove, Nica promašila penal za pobedu! Uzbudljivo veče u francuskom šampionatu. . .

Fudbal 16.01.2019 | 21:10
U sudaru Monaka i Nice ujedno smo videli i obračun bivših saigrača Tijeri Anrija i Patrika Vijere koji sede na klupama dva tima, a njihov obračun završen je prijateljski - 1:1 (0:1).

Nica je povela u 30. minutu golom Sen Maksimina u 30. minutu, ali su gosti ostali sa igračem manje u završnici prvog poluvremena kada je Ihsan Sako išao otvorenim stopalom i dobio direktan crveni karton.

To je Monako iskoristio i izjednačio u 50. minutu golom Badiašile. Najzanimljiviji momenat na utakmici bio je u 77. minutu kada je posle VAR-a dosuđen sumnjiv penal Nici, ali je San Maksmiman promašio, tačnije Dijego Benaljo je sjajno odreagovao. I tako je zacrtao remi na ovoj utakmici.

Lion je gostovao Tuluzu i bio je na pragu poraza jer je u 74. minutu gubio s 2:0, ali je do kraja utakmice uspeo da se izvuče i otme bod - 2:2 (1:0).

Durmaz je postigao oba gola za domaćina, ali su Dembele i Nabil Fekir postigli po gol i uspeli da spasu što se spasiti može na ovakvoj utakmici.

Lavovi su sa ovim bodom stigli do 34. boda. Ovo im je treći vezani remi u ligi. Tuluz je 14. sa 22 osvojena boda.

FRANCUSKA 1 - 17. I 18. KOLO (ZAOSTALI MEČEVI)