СП - Видео: Немаш главу! Срам вас било!

И моја баба може да игра као ви! Селектор рукометаша Србије, Ненад Перуничић, био је врло љут на своје играче током меча са Бразилом.

Остали спортови 15.01.2019 | 13:15
Србија је утакмицу трећег кола групе А Светског првенства у Немачкој и Данској изгубила 24:22 због својих грешака у нападу.

То је био разлог за фрустрацију Перуничића који се током тајм-аута на петнаестак минута пре краја меча посебно обратио Миљану Пушици, а потом и Богдану Радивојевићу.

"Зато што немаш главу! Срам вас било, и моја баба може да игра као ви!", викао је и покушавао да покрене своје играче Перуничић на тајм-ауту.

"Орлови" су захваљујући одбранама Дејана Милосављева и погоцима Немање Илића из седмераца у последњих десет минута успели да приђу на гол заостатка (22:21), али су до краја Бразилци успели да сачувају предност јер су се грешке у нападу наставиле.

Србија после три кола има један бод после ремија са Русијом и пораза од Француске и Бразила.