ТУР - Нова срамота великана: Још мало па ФЕЊЕРБАХЧЕ!

Истанбулски гигант наставља да се брука!

Фудбал 10.12.2018 | 09:30
Посртањима Фенербахчеа нема краја. Истанбулски великан се брука из меча у меч, а нову шамарчину је доживео данас на гостовању Ахисару. Домаћи тим је савладао Фенер 3:0 и прексочио га на табели. Фенер је сада 16. на табели од 18 клубова и налази се на позицији која води у нижи ранг. А ускоро ће половина сезоне...

Невероватно је шта се дешава клубу који је летос доживео велике промене када је стигао нови председник Али Коч и наследио легендарног Азиза Јилдирима. Довео је Филипа Кокуа на клупу, реализовао неке амбициозне трансфере и најавио борбу за титулу. Међутим, од почетка је све кренуло низбрдо и Фенер је почео да тоне. Ни смена Кокуа и долазак његовог земљака Ервина Кумана нису уродили плодом...

Фенер имао само три победе и дупло више пораза у 15 утакмица. Гол разлика му је 14:22?!

Чак је и слабашни Ахисар успео данас да очита лекцију Фенербахчеу. Бокила је у 26. минуту начео госте после грешке голмана Текина. У 82. минуту је Ману провозао комплетну одбрану Фенера и постигао диван гол, а тачку је ставио Адријен Регатен у надокнади времена.

ТУРСКА 1 - 15. КОЛО: