TUR - Nova sramota velikana: Još malo pa FENJERBAHČE!

Istanbulski gigant nastavlja da se bruka!

Fudbal 10.12.2018 | 09:30
Posrtanjima Fenerbahčea nema kraja. Istanbulski velikan se bruka iz meča u meč, a novu šamarčinu je doživeo danas na gostovanju Ahisaru. Domaći tim je savladao Fener 3:0 i preksočio ga na tabeli. Fener je sada 16. na tabeli od 18 klubova i nalazi se na poziciji koja vodi u niži rang. A uskoro će polovina sezone...

Neverovatno je šta se dešava klubu koji je letos doživeo velike promene kada je stigao novi predsednik Ali Koč i nasledio legendarnog Aziza Jildirima. Doveo je Filipa Kokua na klupu, realizovao neke ambiciozne transfere i najavio borbu za titulu. Međutim, od početka je sve krenulo nizbrdo i Fener je počeo da tone. Ni smena Kokua i dolazak njegovog zemljaka Ervina Kumana nisu urodili plodom...

Fener imao samo tri pobede i duplo više poraza u 15 utakmica. Gol razlika mu je 14:22?!

Čak je i slabašni Ahisar uspeo danas da očita lekciju Fenerbahčeu. Bokila je u 26. minutu načeo goste posle greške golmana Tekina. U 82. minutu je Manu provozao kompletnu odbranu Fenera i postigao divan gol, a tačku je stavio Adrijen Regaten u nadoknadi vremena.

TURSKA 1 - 15. KOLO: