За њега је година завршена! Оде Санчез у Чиле!
Офанзивац Црвених ђавола пропушта окршаје са Фуламом, Валенсијом, Ливерпулом, Кардифом, Хадерсфилдом и Борнмутом. . .
Фудбал 08.12.2018 | 13:45
Алексис је одиграо 10 утакмица ове сезоне, а само једном је на терену провео свих 90 минута, и то у првом колу против Лестера.
"Још увек није скенирано, али играч је искусан и добро зна шта је повреда. Такође, по мом искуству болан је крик и начин на који се догодила повреда, знам да га неће бити дуго времена. Није то нека мала повреда мишића...", рекао је прошле недеље Мурињо.
Протеклих недеља се спекулисало о томе да Санчез тражи начин да оде из клуба у Пари Сен Жермен, али би плата од 560.000 евра недељно, као и неразјашњени проблеми са повредама, могли да натерају Свеце да одустану.
Санчез је пропустио полседња да меча са Саутемптоном и Арсеналом, а Манчестер до краја године очекују мечеви са Фуламом, Валенсијом, Ливерпулом, Кардифом, Хадерсфилдом и Борнмутом.
Извор: моззартспорт
Фото: Реутерс
Коментари / 0
Оставите коментар