Цвајта: Кил убио Дуизбург у гостима!

Нова три бода за овај тим - 0:4!

Фудбал 02.12.2018 | 19:30
Кил је одлично започео ову сезону, потом је ушао у серију слабијих резултата, али ево сада изгледа да се поново враћа у добру форму. Потврда тога је победа над Дуизбургом у гостима од 4:0 (0:0).

Није ово гостовање било најлакше, прво полувреме је завршено резултатом 0:0, али је на старту другог Кил одрадио одличан посао.

Прво је погодио Шиндлер у 55. минуту, а шест минута касније прецизан је био и Сера тако да је Кил отишао на сигурну предност која је била недостижна за домаћина. На крају је постала још убедљивија. Кил је бројао до четири гола после још једног поготка Сере и једног Сунга у 90. минуту.

У преостала два меча треба истаћи да је Бохум као фаворит просуо бодове на гостовању Магдебургу где је одиграо 0:0.

До тријумфа, такође у гостима, стигао је Хајденхајм против Сандхаузена резултатом 2:1.

НЕМАЧКА 2 - 15. КОЛО