Cvajta: Kil ubio Duizburg u gostima!

Nova tri boda za ovaj tim - 0:4!

Fudbal 02.12.2018 | 19:30
Kil je odlično započeo ovu sezonu, potom je ušao u seriju slabijih rezultata, ali evo sada izgleda da se ponovo vraća u dobru formu. Potvrda toga je pobeda nad Duizburgom u gostima od 4:0 (0:0).

Nije ovo gostovanje bilo najlakše, prvo poluvreme je završeno rezultatom 0:0, ali je na startu drugog Kil odradio odličan posao.

Prvo je pogodio Šindler u 55. minutu, a šest minuta kasnije precizan je bio i Sera tako da je Kil otišao na sigurnu prednost koja je bila nedostižna za domaćina. Na kraju je postala još ubedljivija. Kil je brojao do četiri gola posle još jednog pogotka Sere i jednog Sunga u 90. minutu.

U preostala dva meča treba istaći da je Bohum kao favorit prosuo bodove na gostovanju Magdeburgu gde je odigrao 0:0.

Do trijumfa, takođe u gostima, stigao je Hajdenhajm protiv Sandhauzena rezultatom 2:1.

NEMAČKA 2 - 15. KOLO