ФРА: Лил испустио два гола предности, Лион се провукао!

Мемфис Депај промашио пенал у ремију 2:2!

Фудбал 01.12.2018 | 20:10
Изгледа да Лил ипак јесте као Манчестер Сити, пошто је Олимпик Лион опет одиграо 2:2. После дуела  Лиге шампиона, овим резултатом завршена је и утакмица 15. кола Премијер лиге.

И Лион може да буде задовољан вечерашњим бодом, јер је имао два гола заостатка после првог полувремена, а притом је Мемфис Депај промашио пенал у 48. минуту.

Донекле се Холанђанин искупио у 63. минуту када је асистирао Бертрану Траореу за први погодак Лиона, а госте је пораза спасио Муса Дембеле голом четири минута пре краја утакмице. А у улози асистента нашао се Траоре овај пут.

Са друге стране, Лил је одиграо готово савршено прво полувреме. Лоик Реми је у 17. минуту довео домаћина у вођство, а онда је у 28.минуту асистирао Николасу Пепеу за предност од 2:0.

Захваљујући вечерашњем ремију, Лион је успео да, макар на 24 сата, сачува другу позицију на табели

ФРАНЦУСКА 1 - 15. КОЛО: