FRA: Lil ispustio dva gola prednosti, Lion se provukao!

Memfis Depaj promašio penal u remiju 2:2!

Fudbal 01.12.2018 | 20:10
Izgleda da Lil ipak jeste kao Mančester Siti, pošto je Olimpik Lion opet odigrao 2:2. Posle duela  Lige šampiona, ovim rezultatom završena je i utakmica 15. kola Premijer lige.

I Lion može da bude zadovoljan večerašnjim bodom, jer je imao dva gola zaostatka posle prvog poluvremena, a pritom je Memfis Depaj promašio penal u 48. minutu.

Donekle se Holanđanin iskupio u 63. minutu kada je asistirao Bertranu Traoreu za prvi pogodak Liona, a goste je poraza spasio Musa Dembele golom četiri minuta pre kraja utakmice. A u ulozi asistenta našao se Traore ovaj put.

Sa druge strane, Lil je odigrao gotovo savršeno prvo poluvreme. Loik Remi je u 17. minutu doveo domaćina u vođstvo, a onda je u 28.minutu asistirao Nikolasu Pepeu za prednost od 2:0.

Zahvaljujući večerašnjem remiju, Lion je uspeo da, makar na 24 sata, sačuva drugu poziciju na tabeli

FRANCUSKA 1 - 15. KOLO: