ФРА: Сент Етјен кида на домаћем терену!

Пао је и Нант - 3:0 (0:0)!

Фудбал 30.11.2018 | 23:04
Сент Етјен и Нант укупно су освојили 18 титула, доминирали су тамошњим фудбалом од 1963. до 1983. године па су зато њихови окршаји и привлачили толико пажње. Данас баш и није у таквој мери, али можемо да констатујемо да је вечерас Етјен био бољи с 3:0 (0:0).

Пресудни моменат на утакмици био је у 72. минуту. Био је то феноменалан напад Салибура, потом и још бољи центаршут, а Роберт Берић се нашао на правом месту и донео свом тиму три бода. На крају је Вахби Казри подебљао победу домаћина голом у 84. минуту. Јако леп гол из слободног ударца. На крају је тачку ставио Колоџејчак у 90. минуту.

Сент Етјен је још једном показао колико игра добро на домаћем терену. Има велику помоћ бучних навијача па се то и овога пута видело.

После пораза од Лиона у великом дербију, Етјен је успео да се дигне и савлада Нант који са клупе предводиВахид Халилходић.

Сент Етјен после ове победе има 26 бодова колико има и трећепласирани Монпеље, тако да ће Зелени јурити Европу.

Невен Суботић је одиграо цео меч за домаћина.

ФРАНЦУСКА 1 - 15. КОЛО: