FRA: Sent Etjen kida na domaćem terenu!

Pao je i Nant - 3:0 (0:0)!

Fudbal 30.11.2018 | 23:04
Sent Etjen i Nant ukupno su osvojili 18 titula, dominirali su tamošnjim fudbalom od 1963. do 1983. godine pa su zato njihovi okršaji i privlačili toliko pažnje. Danas baš i nije u takvoj meri, ali možemo da konstatujemo da je večeras Etjen bio bolji s 3:0 (0:0).

Presudni momenat na utakmici bio je u 72. minutu. Bio je to fenomenalan napad Salibura, potom i još bolji centaršut, a Robert Berić se našao na pravom mestu i doneo svom timu tri boda. Na kraju je Vahbi Kazri podebljao pobedu domaćina golom u 84. minutu. Jako lep gol iz slobodnog udarca. Na kraju je tačku stavio Kolodžejčak u 90. minutu.

Sent Etjen je još jednom pokazao koliko igra dobro na domaćem terenu. Ima veliku pomoć bučnih navijača pa se to i ovoga puta videlo.

Posle poraza od Liona u velikom derbiju, Etjen je uspeo da se digne i savlada Nant koji sa klupe predvodiVahid Halilhodić.

Sent Etjen posle ove pobede ima 26 bodova koliko ima i trećeplasirani Monpelje, tako da će Zeleni juriti Evropu.

Neven Subotić je odigrao ceo meč za domaćina.

FRANCUSKA 1 - 15. KOLO: