"Газа" оптужен за сексуални напад!

Легендарни енглески фудбалер Пол Гаскојн оптужен је за наводни сексуални напад у возу у Великој Британији.

Фудбал 21.11.2018 | 18:15
"Газа" оптужен за сексуални напад!
Педесетједногодишњи Газа се након пензионисања борио против алкохолизма, депресије и проблема са дрогама, а у августу је наводно "напао" жену на путу од Јорка до Дурама.

Инцидент се одиграо у возу за Јорк, а Гаскојна је по изласку из воза задржала полиција на станици и одвела на испитивање.

Бивши играч Енглеске, али и клубова као што су Тотенхем и Лацио, већ годинама се бори са зависношћу од алкохола, и ово је само један у низу скандала које је правио.

Енглески медији су тада писали да се заљубио у Сару Ловат (49) и да је на путу рехабилитације, али изгледа да је кратко трајала трезвена фаза.

Само је током прошлог љета, "Газа" пронађен најприје го у јавности, онда је отказао догађаје на којима је требало да се појави (и за то буде плаћен), а свалио је кривицу на "лоше пилуле за спавање".

А сад је још гора ситуација, јер је у понедјељак потврђена оптужба за сексуални напад.

"Гаскојн ће морати да се појави на суду сљедећег мјесеца због оптужбе за сексуални напад жене у возу од Јорка до Дурама", потврдила је портпаролка британске саобраћајне полиције.

"Пол Гаскојн, из Улице Ејми у Лестеру оптужен је за сексуално додиривање што је у супротности са чланом 3 Закона о сексуалним преступима из 2003. године", саопштила је полиција.

Извор: мондо.ба

Коментари / 0

Оставите коментар