БЕЛ: Шарлроа саплео Бриж!

Домаћин славио са 2:1 после преокрета.

Фудбал 11.11.2018 | 08:00
Шампион Белгије, Бриж добио је шамар на гостовању екипи Шарлроа која је славила са 2:1 у једном од дербија 15. кола Про лиге. То је други пораз Брижа у сезони, па ће Генк имати прилику да се додатно учврсти на лидерској позицији.

Ово је била прва победа Шарлроа над Брижом после осам мечева и то свакако представља додатни разлог за задовољство и радост домаћих навијача.

А све је почело на најбољи начин за госте из Брижа, пошто је већ у 11. минуту Ханс Ванакензатресао противничку мрежу.

Навијачи Шарлроа на изједначење су морали да чекају до шест минута пре краја првог полувремена када је дете мадридског Реала, Кристијан Бенавенте био прецизан.

Драму је, пет минута пре краја утакмице, решио Масимо Бруно и обезбедио заиста важну и велику победу за Шарлроа.