БЕЛ: Ембокани као некад, Антверпен се не шали!

Некадашњи шампион Белгије савладао Остенде са 2:0.

Фудбал 10.11.2018 | 08:00
Антверпен се разгоропадио под вођство Ласла Болоњија, а Дијумерси Ембокани поново тресе мреже. Клуб из једне од највећих лука западне Европе на свом терену је савладао Остенде са 2:0 у премијерној утакмици 15. кола белгијског шампионата.

То је екипи Антверпена била пета победа у последњих шест утакмица и учврстила се на трећем месту на табели.

А искусни нападач домаћих Ембокани био је херој навијача Антверпена јер је вечерас постигао оба гола. Најпре је затресао противничку мрежу у 21. минуту, а онда је у седам минута пре краја утакмице поставио коначан резултат.

Домаћину је посао био олакшан од 43. минута када је директан црвени картон због оштрог фаула, али тек после употребе ВАР технологије, добио Нкака.

БЕЛГИЈА 1 - 15. КОЛО