Цвајта: Инголштат баш не може да побиједи!

Дуизбург добитник дана код фењераша! Ефикасно у Цвајти. . .

Фудбал 04.11.2018 | 13:45
Одигране су још три утакмице у Цвајти. Било је голова, као што смо и навикли, али фењерашима ово није био дан.

За почетак, рецимо да је Инголштат одиграо 2:2 на гостовању Килу, па је тако стигао само до бода и поново није успео да дође до победе.

Иако је Ингоштат водио с 2:0 головима у 56. и 61. минуту, домаћи тим је успео да се врати. Прво је Шиндлер дао гол у 64. минуту из пенала, а онда је и Тескер донео бод Килу.

Највећи добитник дана међу фењерашима у Цвајти је Дуизбург који је на свом терену савладао Падерборн с 2:0 (1:0).

Голове за домаћина су дали Оливеира Соуза и Тахчи, па је тако Дуизбург дошао до свог деветог бода чиме се изједначио са Сандхаузеном и Магдебургом који се у овом моменту налази у слободној зони.

НЕМАЧКА 2 - 12. коло