Cvajta: Ingolštat baš ne može da pobijedi!

Duizburg dobitnik dana kod fenjeraša! Efikasno u Cvajti. . .

Fudbal 04.11.2018 | 13:45
Odigrane su još tri utakmice u Cvajti. Bilo je golova, kao što smo i navikli, ali fenjerašima ovo nije bio dan.

Za početak, recimo da je Ingolštat odigrao 2:2 na gostovanju Kilu, pa je tako stigao samo do boda i ponovo nije uspeo da dođe do pobede.

Iako je Ingoštat vodio s 2:0 golovima u 56. i 61. minutu, domaći tim je uspeo da se vrati. Prvo je Šindler dao gol u 64. minutu iz penala, a onda je i Tesker doneo bod Kilu.

Najveći dobitnik dana među fenjerašima u Cvajti je Duizburg koji je na svom terenu savladao Paderborn s 2:0 (1:0).

Golove za domaćina su dali Oliveira Souza i Tahči, pa je tako Duizburg došao do svog devetog boda čime se izjednačio sa Sandhauzenom i Magdeburgom koji se u ovom momentu nalazi u slobodnoj zoni.

NEMAČKA 2 - 12. kolo