РУС: Краснодар разбио Армију за три минута!

ЦСКА испустио победу у Москви.

Фудбал 29.10.2018 | 08:45
Какав преокрет Краснодара у Москви! Однели су гости цео плен у дуелу са ЦСКА, славили са 2:1 у утакмици 12. кола руске Премијер лиге, а све то након што су Армејци први стигли до поготка.

Тако је Краснодар употпунио лошу недељу за ЦСКА, који је пре неколико дана страдао у Лиги шампиона против Роме (3:0).

А није деловало да ће бити тако лоше вечерас, поготово након што је,после додавања Фјодора Чалова, хрватски интернационалац Никола Влашић затресао мрежу Краснодара.

Међутим, ни у тим тренуцима се гости нису предавали. Били су равноправан ривал и спорадично су претили. А онда прави блицкриг за само три минута.

Најпре је у 79. минуту изједначио Бразилац Ави пошто се добро снашао на додавање Игњатијева.Потпуни шок на стадиону настао је у 82. минуту када је управо Ави са десног крила заврнуо лопту на петерац где је прецизан био Виктор Класен.

Српски репрезентативац Урош Спајић одиграо је цео меч за Краснодар.

РУСИЈА 1 - 12. КОЛО