RUS: Krasnodar razbio Armiju za tri minuta!

CSKA ispustio pobedu u Moskvi.

Fudbal 29.10.2018 | 08:45
Kakav preokret Krasnodara u Moskvi! Odneli su gosti ceo plen u duelu sa CSKA, slavili sa 2:1 u utakmici 12. kola ruske Premijer lige, a sve to nakon što su Armejci prvi stigli do pogotka.

Tako je Krasnodar upotpunio lošu nedelju za CSKA, koji je pre nekoliko dana stradao u Ligi šampiona protiv Rome (3:0).

A nije delovalo da će biti tako loše večeras, pogotovo nakon što je,posle dodavanja Fjodora Čalova, hrvatski internacionalac Nikola Vlašić zatresao mrežu Krasnodara.

Međutim, ni u tim trenucima se gosti nisu predavali. Bili su ravnopravan rival i sporadično su pretili. A onda pravi blickrig za samo tri minuta.

Najpre je u 79. minutu izjednačio Brazilac Avi pošto se dobro snašao na dodavanje Ignjatijeva.Potpuni šok na stadionu nastao je u 82. minutu kada je upravo Avi sa desnog krila zavrnuo loptu na peterac gde je precizan bio Viktor Klasen.

Srpski reprezentativac Uroš Spajić odigrao je ceo meč za Krasnodar.

RUSIJA 1 - 12. KOLO