РУС: Локомотива иде пуном брзином!

Четврта везана победа и деоба другог места - 0:3.

Фудбал 28.10.2018 | 15:00
Деловало је да је Зенит одмакао на првом месту шампионата Русије, али ето Локомотиве на другом месту. Локоси су у успону форме, иду пуном брзином, а данас су забележили четврту везану победу и то на гостовању Јенисеју - 0:3 (0:1).

Овакав резултат је и био очекиван јер је Јенисеј убедљиво најлошија екипа на првенству и има само шест освојених бодова.

Наравно, није лако победити на гостовању, али данас је Локомотиви то пошло за руком највише због гола Алексеја Миранчука у 22. минуту.

Овај 23-годишњи везиста је искористио одбитак после притиска његовог тима и лепим ударцем савладао противничког голмана. Није то био технички лак шут, али га је Миранчук одлично одрадио...

Испоставило се да је то било довољно да Локомотива дође до четврте победе у низу, а до краја меча су се уписали и Фернандеш у 81. као и Едер у 84. минуту. Чисто да победа буде убедљивија.

Сада Локоси имају 21 освојен бод и на четири су бода иза Зенита, с тим што тим из Санкт Петербурга има утакмицу мање.

Али, како се Локомотива залетела, Зенит има разлога за бригу.

РУСИЈА 1 - 12. КОЛО