Чемпионшип: Три пута ''из двојке у кеца''!

Лудо вече у Чемпионшипу. . . !

Фудбал 24.10.2018 | 09:00
У сенци Лиге шампиона одиграни су мечеви 14. кола Чемпионшипа у којем су виђена чак три прелаза из 2:1.

Водећи тандем с врха Мидлзбро и Шефилд Јунајтед није успео да забележи тријумфе, али су се задржали на врху табеле барем на 24 сата. Боро је поново разочарао своју публику на Риверсајду трећом везаном утакмицом без победе, а одолео им је један од "лошијих" тимова у лиги Ротерам који је ишчупао бод - 0:0.

Шефилд Јунајтед је мислио да ће се победом осамити на челу, посебно након што му је Лион Кларк донео предност у 70. минуту, међутим тако није мислио Џо Ален. "Велшки Ћави" успео је у 88. минуту да донесе бод свом тиму и то на једини начин на који уме, лепим голом из слободног ударца.

Астон Вила се вратила на погрешан колосек иако је водила на полувремену као гост у Норичу. Џордан Роудс је са два гола у наставку креирао преокрет и донео победу Канаринцима од 2:1 која их је лансирала на четврто место са добрим шансама за борбу за промоцију у Премијер лигу.

Вођство гостију успели су вечерас да преокрену и Милвол против Вигана, односно Свонси против Блекбурна.