Čempionšip: Tri puta ''iz dvojke u keca''!

Ludo veče u Čempionšipu. . . !

Fudbal 24.10.2018 | 09:00
U senci Lige šampiona odigrani su mečevi 14. kola Čempionšipa u kojem su viđena čak tri prelaza iz 2:1.

Vodeći tandem s vrha Midlzbro i Šefild Junajted nije uspeo da zabeleži trijumfe, ali su se zadržali na vrhu tabele barem na 24 sata. Boro je ponovo razočarao svoju publiku na Riversajdu trećom vezanom utakmicom bez pobede, a odoleo im je jedan od "lošijih" timova u ligi Roteram koji je iščupao bod - 0:0.

Šefild Junajted je mislio da će se pobedom osamiti na čelu, posebno nakon što mu je Lion Klark doneo prednost u 70. minutu, međutim tako nije mislio Džo Alen. "Velški Ćavi" uspeo je u 88. minutu da donese bod svom timu i to na jedini način na koji ume, lepim golom iz slobodnog udarca.

Aston Vila se vratila na pogrešan kolosek iako je vodila na poluvremenu kao gost u Noriču. Džordan Rouds je sa dva gola u nastavku kreirao preokret i doneo pobedu Kanarincima od 2:1 koja ih je lansirala na četvrto mesto sa dobrim šansama za borbu za promociju u Premijer ligu.

Vođstvo gostiju uspeli su večeras da preokrenu i Milvol protiv Vigana, odnosno Svonsi protiv Blekburna.