БЕЛ: Леко је плакао прије утакмице...

А ни после није имао разлога за славље! Бриж ремизирао са Васланд Бевереном.

Фудбал 19.10.2018 | 23:29
Навијачи Брижа порукама подршке расплакали су тренера Ивана Лека који је вечерас „право из притвора“ дошао да води екипу у првенственој утакмици са Васланд Бевереном. Ипак, после навијача његове екипе, може се рећи да су Лека на неки начин расплакали и гости који су однели бод (1:1) са стадиона Јан Брејдел.

Није вредело Брижу што је имао теренску иницијативу и већи број прилика за погодак, јер је на крају вечери, прави победник био Апостолос Велиос.

Грчки нападач је у 60. минуту искористио добро додавање Опокуа Ампомаха и постигао изједначујући гол за госте. Испоставило се да је то био и коначан резултат.

Претходно је Бриж надирао и нападао од првог судијског звиждука, али у првом делу утакмице није успео да искористи ту иницијативу и обрадује верне навијаче.

А онда је у 55. минуту Ханс Ванакен коначно разбио браву Беверена и деловало је да ће уследити права канонада фудбалера Брижа. Ипак, тај утисак је био погрешан.

БЕЛГИЈА 1 - 11. КОЛО: