Луда утакмица у Турској!

Робињо два комада за два минута, гол Мичела Доналда, црвени картон, аутогол, промашен пенал - на крају 4:4! Какав меч. . .

Фудбал 07.10.2018 | 17:00
Какво отварање недељног фудбалског поподнева у Турској. Ни два мања клуба, ни већег спектакла.

Малатија - Сивас 4:4!

Оно што је посебно интересантно јесу стрелци. Првенац за домаће, додуше уз доста среће, уписао је бивши капитен Црвене звезде Мичел Доналд, док се за госте два пута уписао славни Бразилац Робињо. Управо је Робињо трасирао пут ка победи Сиваса, постигавши два комада у размаку од само два минута и доневши свом тиму вођство од 3:1.

Доналд је, испоставиће се, први пут вратио у живот Малатију, када је смањио на 2:3, да би домаћи у финашу морали да јуре и огромних 2:4, јер је Хакан Арслан на додавање Робиња повећао у 75. минуту.

Домаћин, у чијем је дресу свих 90 минута одиграо Данијел Алексић успели су да преко Бујука и Тозлуа стигну до чудесних 4:4. И поново два гоила у размаку од свега три минута.

Треба поменути да је Сивас од 52. минута играо са човеком мање.