Luda utakmica u Turskoj!

Robinjo dva komada za dva minuta, gol Mičela Donalda, crveni karton, autogol, promašen penal - na kraju 4:4! Kakav meč. . .

Fudbal 07.10.2018 | 17:00
Kakvo otvaranje nedeljnog fudbalskog popodneva u Turskoj. Ni dva manja kluba, ni većeg spektakla.

Malatija - Sivas 4:4!

Ono što je posebno interesantno jesu strelci. Prvenac za domaće, doduše uz dosta sreće, upisao je bivši kapiten Crvene zvezde Mičel Donald, dok se za goste dva puta upisao slavni Brazilac Robinjo. Upravo je Robinjo trasirao put ka pobedi Sivasa, postigavši dva komada u razmaku od samo dva minuta i donevši svom timu vođstvo od 3:1.

Donald je, ispostaviće se, prvi put vratio u život Malatiju, kada je smanjio na 2:3, da bi domaći u finašu morali da jure i ogromnih 2:4, jer je Hakan Arslan na dodavanje Robinja povećao u 75. minutu.

Domaćin, u čijem je dresu svih 90 minuta odigrao Danijel Aleksić uspeli su da preko Bujuka i Tozlua stignu do čudesnih 4:4. I ponovo dva goila u razmaku od svega tri minuta.

Treba pomenuti da je Sivas od 52. minuta igrao sa čovekom manje.