Чемпионшип има новог лидера!

ВБА преузео челну позицију од Лидса победом у Престону.

Фудбал 29.09.2018 | 22:00
Кикс Лидса на гостовању у Шефилду у петак увече искористио је Вест Бромвич Албион и сјајном тријумфом на гостовању у Престону од 3:2 заузео је лидерску позицију после десет кола.

Фантастичан меч одиграли су на Дипдејлу фудбалери два тима, а свих пет голова пали су у другом полувремену. Џеј Родргигез је отворио голеаду почетком другог полувремена, а иако фењераш Престон се није предавао. Ипак само два минута после изједначења, домаћини су постигли аутогол који је значио крај њихових нада.

Изузетно ефикасно коло је иза нас, а Норич је наставио са сјајним резултатима који су га попели на плеј-оф позицију. Канаринци су на Кероу Роуду савладали Виган са 1:0, а погодак одлуке постигао је Марио Вранчић из пенала у 86. минуту.

У врху је и Шефилд Јунајтед после сјајне победе над Милволом у гостима од 3:2. Фаворизовани Мидлзбро опет је остао празних шака и то на гостовању у Халу где је било само 1:1.

ЕНГЛЕСКА 2 - 10. КОЛО