Čempionšip ima novog lidera!

VBA preuzeo čelnu poziciju od Lidsa pobedom u Prestonu.

Fudbal 29.09.2018 | 22:00
Kiks Lidsa na gostovanju u Šefildu u petak uveče iskoristio je Vest Bromvič Albion i sjajnom trijumfom na gostovanju u Prestonu od 3:2 zauzeo je lidersku poziciju posle deset kola.

Fantastičan meč odigrali su na Dipdejlu fudbaleri dva tima, a svih pet golova pali su u drugom poluvremenu. Džej Rodrgigez je otvorio goleadu početkom drugog poluvremena, a iako fenjeraš Preston se nije predavao. Ipak samo dva minuta posle izjednačenja, domaćini su postigli autogol koji je značio kraj njihovih nada.

Izuzetno efikasno kolo je iza nas, a Norič je nastavio sa sjajnim rezultatima koji su ga popeli na plej-of poziciju. Kanarinci su na Kerou Roudu savladali Vigan sa 1:0, a pogodak odluke postigao je Mario Vrančić iz penala u 86. minutu.

U vrhu je i Šefild Junajted posle sjajne pobede nad Milvolom u gostima od 3:2. Favorizovani Midlzbro opet je ostao praznih šaka i to na gostovanju u Halu gde je bilo samo 1:1.

ENGLESKA 2 - 10. KOLO