БЕЛ: Незаинтересовани Андерлехт испао из Купа!

Мало му се црвене образи! Сент Жилоа добио с 3:0 у гостима.

Фудбал 28.09.2018 | 07:30
Андерлехт се мало обрукао. Јасно је да му куп Белгије није баш главна преокупација, али пораз против Сент Жилоа сигурно није био планиран. Посебно јер је Жилоа славио с 3:0 (1:0) у гостима!

Краљевски клуб из Брисела има пренатрпан распоред па је чак могло вечерас добро да се заради играјући на двојку. Ако је неко намирисао, свака му част.

Најбољи појединац меча био је Француз Јусуф Нијакате који је постигао три гола. Хет-трик на гостовању Андерлехту. Није лоше, зар не?!

Можда се овом партијом и препоручио Андерлехту, никада се не зна.

Први гол је постигао Нијакате у 43. минуту, пред крај првог полувремена. Пробао је Андерлехт са изменама на старту другог полувремена, али је уследио хладан туш после другог гола Нијакатеа у 76. минуту.

Тада је било јасно да ће Андерлехт испасти. А када су гости дошли до 3:0...

Не бисмо били у кожи навијача Краљевског клуба. На овом мечу није био ни близу Андерлехт да добије. Вероватно му се црвени образ због срамоте...