BEL: Nezainteresovani Anderleht ispao iz Kupa!

Malo mu se crvene obrazi! Sent Žiloa dobio s 3:0 u gostima.

Fudbal 28.09.2018 | 07:30
Anderleht se malo obrukao. Jasno je da mu kup Belgije nije baš glavna preokupacija, ali poraz protiv Sent Žiloa sigurno nije bio planiran. Posebno jer je Žiloa slavio s 3:0 (1:0) u gostima!

Kraljevski klub iz Brisela ima prenatrpan raspored pa je čak moglo večeras dobro da se zaradi igrajući na dvojku. Ako je neko namirisao, svaka mu čast.

Najbolji pojedinac meča bio je Francuz Jusuf Nijakate koji je postigao tri gola. Het-trik na gostovanju Anderlehtu. Nije loše, zar ne?!

Možda se ovom partijom i preporučio Anderlehtu, nikada se ne zna.

Prvi gol je postigao Nijakate u 43. minutu, pred kraj prvog poluvremena. Probao je Anderleht sa izmenama na startu drugog poluvremena, ali je usledio hladan tuš posle drugog gola Nijakatea u 76. minutu.

Tada je bilo jasno da će Anderleht ispasti. A kada su gosti došli do 3:0...

Ne bismo bili u koži navijača Kraljevskog kluba. Na ovom meču nije bio ni blizu Anderleht da dobije. Verovatno mu se crveni obraz zbog sramote...