Цвајта: Регенсбург се залетео!

После петице Хамбургеру, тријумф против Хајденхајма - 2:1!

Фудбал 27.09.2018 | 10:15
Регенсбург је у прошлом колу забележио можда и највећу победу укупно гледано у Цвајти ове сезоне када је тукао ХСВ у гостима с чак 5:0. На таласу тог резултата Регенсбург је данас стигао до новог тријумфа пошто је на свом терену надиграо Хајденхајм с 2:1 (2:1).

Јасно је да је Регенсбург у одличној форми, а то посебно важи за јерменског нападача Саргиса Адамјана који се не зауставља. У прошлом колу је постигао хет-трик, а данас је отворио противника голом у 6. минуту.

Врло је то била проста акција, Соренсен је избио лопту, нашао Адамјана, а овај све решио у два контакта са лоптом. Лако, брзо и ефикасно.

Најбоља комбинација.

Додуше, гости су узвратили после само три минутам али је Грутнер у 20. довео поново Регенсбург у предност и, испоставило се, поставио коначан резултат на овом дуелу.

После ова три бода Регенсбург има 10 освојених бодова и дели осму позицију на табели Цвајте.

НЕМАЧКА 2 - 7. коло