Cvajta: Regensburg se zaleteo!

Posle petice Hamburgeru, trijumf protiv Hajdenhajma - 2:1!

Fudbal 27.09.2018 | 10:15
Regensburg je u prošlom kolu zabeležio možda i najveću pobedu ukupno gledano u Cvajti ove sezone kada je tukao HSV u gostima s čak 5:0. Na talasu tog rezultata Regensburg je danas stigao do novog trijumfa pošto je na svom terenu nadigrao Hajdenhajm s 2:1 (2:1).

Jasno je da je Regensburg u odličnoj formi, a to posebno važi za jermenskog napadača Sargisa Adamjana koji se ne zaustavlja. U prošlom kolu je postigao het-trik, a danas je otvorio protivnika golom u 6. minutu.

Vrlo je to bila prosta akcija, Sorensen je izbio loptu, našao Adamjana, a ovaj sve rešio u dva kontakta sa loptom. Lako, brzo i efikasno.

Najbolja kombinacija.

Doduše, gosti su uzvratili posle samo tri minutam ali je Grutner u 20. doveo ponovo Regensburg u prednost i, ispostavilo se, postavio konačan rezultat na ovom duelu.

Posle ova tri boda Regensburg ima 10 osvojenih bodova i deli osmu poziciju na tabeli Cvajte.

NEMAČKA 2 - 7. kolo