ХОЛ: Михајловић дијелио асистенције и спасио Херенвен!

Некадашњи фудбалер Партизана наместио два поготка у ремију са Ексцелсиором - 3:3.

Фудбал 23.09.2018 | 09:30
Фудбалери Херенвена освојили су бод на гостовању код ротердамског Ексцелсиора (3:3) у утакмици шестог кола холандске Ередивизије, а одличну партију пружио је Немања Михајловић.

Некадашњи везиста Партизана добио је на почетку другог полувремена прилику да уђе у игру и поверење тренера оправдао је са две асистенције.

Претходно је Ексцелсиор у првом полувремену стигао до предности од 2:0 головима Месуда у 12. и Бруинса у 42. минуту. А онда је на сцену ступио Михајловић.

У 49. минуту српски фудбалер одлично је извео слободан ударац, а Дави Бултхујс је био најсналажљивији пред голом противника. Два минута касније Месуд је поново дуплирао предност.

Одговор је уследио у 59. минуту, када је опет Михајловић центрирао, овај пут из корнера и Торсби је био прецизан. Бод Херенвену донео је Хорнкамп у другом минуту судијске надокнаде.

ХОЛАНДИЈА 1 - 6. КОЛО: