HOL: Mihajlović dijelio asistencije i spasio Herenven!

Nekadašnji fudbaler Partizana namestio dva pogotka u remiju sa Ekscelsiorom - 3:3.

Fudbal 23.09.2018 | 09:30
Fudbaleri Herenvena osvojili su bod na gostovanju kod roterdamskog Ekscelsiora (3:3) u utakmici šestog kola holandske Eredivizije, a odličnu partiju pružio je Nemanja Mihajlović.

Nekadašnji vezista Partizana dobio je na početku drugog poluvremena priliku da uđe u igru i poverenje trenera opravdao je sa dve asistencije.

Prethodno je Ekscelsior u prvom poluvremenu stigao do prednosti od 2:0 golovima Mesuda u 12. i Bruinsa u 42. minutu. A onda je na scenu stupio Mihajlović.

U 49. minutu srpski fudbaler odlično je izveo slobodan udarac, a Davi Bulthujs je bio najsnalažljiviji pred golom protivnika. Dva minuta kasnije Mesud je ponovo duplirao prednost.

Odgovor je usledio u 59. minutu, kada je opet Mihajlović centrirao, ovaj put iz kornera i Torsbi je bio precizan. Bod Herenvenu doneo je Hornkamp u drugom minutu sudijske nadoknade.

HOLANDIJA 1 - 6. KOLO: