ШПА: Сосиједад славио уз два црвена картона!

На гостовањи Уески - 0:1.

Фудбал 21.09.2018 | 23:42
Реал Сосиједад је утакмицу на гостовању Уески завршио са два црвена картона, али је упркос томе успео да дође до победе од 0:1 (0:0).

Једини гол на мечу постигао је Микел Мерино у 64. минуту. Добро је испратио акцију, стигла му је лопта са бока коју је веома добрим ударцем проследио у мрежу. Мало је ухватио противничког голмана на погрешној нози и донео три бода свом тиму.

Врло добар ударац је то био...

Иначе, било је доста нервозе на овом мечу. Хаунми је прво добио два жута картона у једном минуту. Ни ту није био крај, већ је Тео Ернандез у 82. минуту директно искључен због ударца противника.

Ово је прва победа Сосиједада после два везана пораза тако да је веома битна за овај баскијски тим. Уеска није лоше почела сезону, али јој је ово трећи везан пораз.

ШПАНИЈА 1 - 5. КОЛО