ŠPA: Sosijedad slavio uz dva crvena kartona!

Na gostovanji Ueski - 0:1.

Fudbal 21.09.2018 | 23:42
Real Sosijedad je utakmicu na gostovanju Ueski završio sa dva crvena kartona, ali je uprkos tome uspeo da dođe do pobede od 0:1 (0:0).

Jedini gol na meču postigao je Mikel Merino u 64. minutu. Dobro je ispratio akciju, stigla mu je lopta sa boka koju je veoma dobrim udarcem prosledio u mrežu. Malo je uhvatio protivničkog golmana na pogrešnoj nozi i doneo tri boda svom timu.

Vrlo dobar udarac je to bio...

Inače, bilo je dosta nervoze na ovom meču. Haunmi je prvo dobio dva žuta kartona u jednom minutu. Ni tu nije bio kraj, već je Teo Ernandez u 82. minutu direktno isključen zbog udarca protivnika.

Ovo je prva pobeda Sosijedada posle dva vezana poraza tako da je veoma bitna za ovaj baskijski tim. Ueska nije loše počela sezonu, ali joj je ovo treći vezan poraz.

ŠPANIJA 1 - 5. KOLO