ХОЛ: Хераклес гази!

Распуцао се Петерсон, традиција испоштована, Хераклес гази! Тај тим је на деоби друге позиције Ередивизије.

Фудбал 21.09.2018 | 22:10
Како одмиче сезона Де Графшап игра све лошије и то је Хераклес искористио па је победом од 4:0 (1:0) стигао до важних бодова. И тако наставио сјајну серију резултата.

Хераклес никада није изгубио код куће од Де Графшапа, па је тако испоштована традиција и овога пута.

Само се чекало да се види да ли ће Кристофер Петерсон, један од најубојитијих шпицева у лиги, да проради, и то се догодило.

Постигао је други гол на мечу у 58. минуту. Први гол је пао у 28. минуту, а Вет је заправо постигао аутогол том приликом. Трећи погодак је дело Куваса из 81. минута, а четврти је пао у надокнади времена преко Вермеја.

Хераклес је са ова три бода на деоби другог места са Ајаксом са 13 освојених бодова, али има и утакмицу више. Право је освежење за Ередивизију.

Де Графшап има само четири освојена бода и следи му борба за опстанак.

ХОЛАНДИЈА 1 - 6. КОЛО: