HOL: Herakles gazi!

Raspucao se Peterson, tradicija ispoštovana, Herakles gazi! Taj tim je na deobi druge pozicije Eredivizije.

Fudbal 21.09.2018 | 22:10
Kako odmiče sezona De Grafšap igra sve lošije i to je Herakles iskoristio pa je pobedom od 4:0 (1:0) stigao do važnih bodova. I tako nastavio sjajnu seriju rezultata.

Herakles nikada nije izgubio kod kuće od De Grafšapa, pa je tako ispoštovana tradicija i ovoga puta.

Samo se čekalo da se vidi da li će Kristofer Peterson, jedan od najubojitijih špiceva u ligi, da proradi, i to se dogodilo.

Postigao je drugi gol na meču u 58. minutu. Prvi gol je pao u 28. minutu, a Vet je zapravo postigao autogol tom prilikom. Treći pogodak je delo Kuvasa iz 81. minuta, a četvrti je pao u nadoknadi vremena preko Vermeja.

Herakles je sa ova tri boda na deobi drugog mesta sa Ajaksom sa 13 osvojenih bodova, ali ima i utakmicu više. Pravo je osveženje za Erediviziju.

De Grafšap ima samo četiri osvojena boda i sledi mu borba za opstanak.

HOLANDIJA 1 - 6. KOLO: