Репеша: Да ли остајем? Не искључујем могућност...
"Овај тим има перспективу, пуно је младих играча и треба се концентрисати на наредна такмичења", рекао је Јасмин Репеша.
Кошарка 17.09.2018 | 15:30
Репеша је изјавио да, када се узму у обзир све околности и дешавања у репрезентацији у посљедње вријеме, играчима треба одати признање.
"Играчи су дали све од себе и треба им честитати на томе. Али, умор је учинио своје, у другом полувремену имали смо десет изгубљених лопти, пустили смо много лаганих шутева, што се не смије дозволити на овом нивоу. Жао ми је што нисмо имали још играча у ротацији, али шта је ту је. Овај тим има перспективу, пуно је младих играча и треба се концентрисати на наредна такмичења", рекао је Репеша, који је захвалио навијачима који су играчима давали подршку свих 40 минута.
Када је у питању његов останак у репрезентацији, Репеша није искључио ту могућност, нагласивши да ће разговарати са челницима савеза.
Јусуф Нуркић није крио разочарење због пропуштене прилике.
"Увукли смо их у наш ритам и имали смо шансу. Али, направили смо много грешаака, Ипак, дали смо максимум и можемо бити задовољни како смо играли, када се узме све у обзир", рекао је Нуркић.
Извор: мондо.ба/Фена

Коментари / 0
Оставите коментар