ТУР: Истанбулски Лавови поново гризу!

Гари Родригес двоструки стрелац Галатасараја у убедљивој победи над Касимпашом!

Фудбал 15.09.2018 | 07:45
Жељно су фудбалери Галатасараја ишчекивали крај репрезентативне паузе како би поправили утисак после бламаже на гостовању код Трабзона пре две недеље. И вечерас су успели барем донекле да поправе утисак пред својим навијачима, пошто су у малом истанбулском дербију победили Касимпашу са 5:1 у мечу петог кола Суперлиге.

Голова није било у првом полувремену, па је полако већ кренула да расте и блага нервоза код домаћих навијача. Ипак, у другом полувремену ствари су дошле на своје место.

Госте је начео Ерен Дердијук у 56. минуту, а само два минута касније на сцену је ступио Гари Родригес. Он је дуплирао предност, а у 66. минуту повисио је на 3:0.

Успео је Ембај Дијане у 76. минуту из пенала да пробуди какву-такву наду код гостију, али је исту угасиоСердар Азиз само два минута касније.

ТУРСКА 1 - 5. КОЛО: