TUR: Istanbulski Lavovi ponovo grizu!

Gari Rodriges dvostruki strelac Galatasaraja u ubedljivoj pobedi nad Kasimpašom!

Fudbal 15.09.2018 | 07:45
Željno su fudbaleri Galatasaraja iščekivali kraj reprezentativne pauze kako bi popravili utisak posle blamaže na gostovanju kod Trabzona pre dve nedelje. I večeras su uspeli barem donekle da poprave utisak pred svojim navijačima, pošto su u malom istanbulskom derbiju pobedili Kasimpašu sa 5:1 u meču petog kola Superlige.

Golova nije bilo u prvom poluvremenu, pa je polako već krenula da raste i blaga nervoza kod domaćih navijača. Ipak, u drugom poluvremenu stvari su došle na svoje mesto.

Goste je načeo Eren Derdijuk u 56. minutu, a samo dva minuta kasnije na scenu je stupio Gari Rodriges. On je duplirao prednost, a u 66. minutu povisio je na 3:0.

Uspeo je Embaj Dijane u 76. minutu iz penala da probudi kakvu-takvu nadu kod gostiju, ali je istu ugasioSerdar Aziz samo dva minuta kasnije.

TURSKA 1 - 5. KOLO: