Цвајта: Инголштат се пробудио!

Бохум освојио само бод против Падерборна.

Фудбал 01.09.2018 | 07:45
Фудбалери Инголштата уписали су првенац у Цвајти, а “част” да падне пред екипом Штефана Лејтла имао је Ауе - 3:2 у утакмици четвртог кола.

Ово је био први тријумф Инголштата на домаћем терену против Ауеа још од децембра 2009. године.

Инголштат је повео у 19. минуту преко Торстена Рохера у 19. минуту, а изједначио је Паскал Тестрет осам минута пре краја првог полувремена.

Врата победе полако је одшкринуо Лескано у 70. минуту, предност Инголштата дуплирао је Беншоп девет минута касније. Гости су само успели у 90. минуту да ублаже пораз голом Назарова.

Бохум је пропустио прилику да избије сам на врх макар до сутра, пошто је на гостовању Падерборну ремизирао 2:2.

Том Вејланд је у судијској надокнади првог полувремена довео Бохум у вођство, али је Падерборн за само три минута у наставку утакмице преокренуо резултат.

У 51. минуту Клемент је био сигуран извођач пенала, а у 54. је Мичел донео предност Падерборну. Ипак, коначан резултат поставио је Силвер Ганвула у 79. минуту.

НЕМАЧКА 2 - 4. КОЛО: