Cvajta: Ingolštat se probudio!

Bohum osvojio samo bod protiv Paderborna.

Fudbal 01.09.2018 | 07:45
Fudbaleri Ingolštata upisali su prvenac u Cvajti, a “čast” da padne pred ekipom Štefana Lejtla imao je Aue - 3:2 u utakmici četvrtog kola.

Ovo je bio prvi trijumf Ingolštata na domaćem terenu protiv Auea još od decembra 2009. godine.

Ingolštat je poveo u 19. minutu preko Torstena Rohera u 19. minutu, a izjednačio je Paskal Testret osam minuta pre kraja prvog poluvremena.

Vrata pobede polako je odškrinuo Leskano u 70. minutu, prednost Ingolštata duplirao je Benšop devet minuta kasnije. Gosti su samo uspeli u 90. minutu da ublaže poraz golom Nazarova.

Bohum je propustio priliku da izbije sam na vrh makar do sutra, pošto je na gostovanju Paderbornu remizirao 2:2.

Tom Vejland je u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena doveo Bohum u vođstvo, ali je Paderborn za samo tri minuta u nastavku utakmice preokrenuo rezultat.

U 51. minutu Klement je bio siguran izvođač penala, a u 54. je Mičel doneo prednost Paderbornu. Ipak, konačan rezultat postavio je Silver Ganvula u 79. minutu.

NEMAČKA 2 - 4. KOLO: