ТУР: Галатин рафал! Само га Беланда није дао...!

Шампион немилосрдно гази на почетку сезоне!

Фудбал 28.08.2018 | 08:15
Три од три на почетку похода за одбрану шампионске круне! Галатасарај је у великом стилу отворио сезону, а вечерас је навијачима приредио шоу и утерао страх у кости ривалима.

Галата је прегазила Алању са 6:0, а у стрелце су се уписали скоро сви којима је то био посао -  нападачи и сви везисти осим оног најкреативнијег – Јунеса Беланде. Макар је уписао једну асистенцију...

Канонаду је започео бразилски везиста Фернандо који се у 37. минуту добро снашао у гушви после корнера. Потом је Гумуш уз помоћ гостујућег фудбалера дуплирао предност пошто је лопта после његовог шута променила смер и завршила у мрежи. У 53. минуту је Гумуш асистент, егзекутор са петерца је Дердијок. Само три минута касније је 4:0. Акпаба је голом крунисао соло акцију. После карамбола пред голом гостију у 82. минуту, у стрелце се уписао и Оњекуру, да би тачку ставио Акпбаба другим голом.