TUR: Galatin rafal! Samo ga Belanda nije dao...!

Šampion nemilosrdno gazi na početku sezone!

Fudbal 28.08.2018 | 08:15
Tri od tri na početku pohoda za odbranu šampionske krune! Galatasaraj je u velikom stilu otvorio sezonu, a večeras je navijačima priredio šou i uterao strah u kosti rivalima.

Galata je pregazila Alanju sa 6:0, a u strelce su se upisali skoro svi kojima je to bio posao -  napadači i svi vezisti osim onog najkreativnijeg – Junesa Belande. Makar je upisao jednu asistenciju...

Kanonadu je započeo brazilski vezista Fernando koji se u 37. minutu dobro snašao u gušvi posle kornera. Potom je Gumuš uz pomoć gostujućeg fudbalera duplirao prednost pošto je lopta posle njegovog šuta promenila smer i završila u mreži. U 53. minutu je Gumuš asistent, egzekutor sa peterca je Derdijok. Samo tri minuta kasnije je 4:0. Akpaba je golom krunisao solo akciju. Posle karambola pred golom gostiju u 82. minutu, u strelce se upisao i Onjekuru, da bi tačku stavio Akpbaba drugim golom.