ШПА: Баски нападали, Мадриђани давали голове!

Дмитровић немоћан, Хетафе до прве победе у сезони.  Фудбалери Хетафеа победили су вечерас на свом терену Еибар са 2:0, у првој утакмици другог кола шпанске лиге и остварили прву победу.

Фудбал 24.08.2018 | 23:44
Марко Дмитровић, голман репрезентације Србије, одиграо је свих 90 минута за Еибар, али нажалост није могао да сачува мрежу.

Хетафе је повео у 18. минуту голом Анхела, а победу је обезбедио Хорхе Молина у 90. минуту.

Хетафе је остварио прву победу у лиги ове сезоне, док је Еибар претрпео други пораз и без бодова је.

У наредном колу Еибар чека Реал Сосиједад, односно Хетафе Ваљадолид.

Хетафе је уписао прву победу у новој сезони, “жртва” је био Еибар, али гости нису заслужули да изгубе, поготово не са 2:0 у мечу другог кола шпанске Примере.

Баскијска екипа била је бољи ривал у већем делу утакмице, али је Хетафе имао добре контранападе и много бољу реализацију.

Домаћи су у раној фази утакмице постигли први гол – стрелац је био искусни, 31-годишњи Анхел.

Коначан резултат поставио је Хорхе Молина у последњим тренуцима утакмице, голман Марко Дмитровић одбранио је први ударац, али није успео да заустави други покушај.

У домаћој екипи целу утакмицу одиграо је други српски интернационалац Немања Максимовић.