ŠPA: Baski napadali, Madriđani davali golove!

Dmitrović nemoćan, Hetafe do prve pobede u sezoni.  Fudbaleri Hetafea pobedili su večeras na svom terenu Eibar sa 2:0, u prvoj utakmici drugog kola španske lige i ostvarili prvu pobedu.

Fudbal 24.08.2018 | 23:44
Marko Dmitrović, golman reprezentacije Srbije, odigrao je svih 90 minuta za Eibar, ali nažalost nije mogao da sačuva mrežu.

Hetafe je poveo u 18. minutu golom Anhela, a pobedu je obezbedio Horhe Molina u 90. minutu.

Hetafe je ostvario prvu pobedu u ligi ove sezone, dok je Eibar pretrpeo drugi poraz i bez bodova je.

U narednom kolu Eibar čeka Real Sosijedad, odnosno Hetafe Valjadolid.

Hetafe je upisao prvu pobedu u novoj sezoni, “žrtva” je bio Eibar, ali gosti nisu zaslužuli da izgube, pogotovo ne sa 2:0 u meču drugog kola španske Primere.

Baskijska ekipa bila je bolji rival u većem delu utakmice, ali je Hetafe imao dobre kontranapade i mnogo bolju realizaciju.

Domaći su u ranoj fazi utakmice postigli prvi gol – strelac je bio iskusni, 31-godišnji Anhel.

Konačan rezultat postavio je Horhe Molina u poslednjim trenucima utakmice, golman Marko Dmitrović odbranio je prvi udarac, ali nije uspeo da zaustavi drugi pokušaj.

U domaćoj ekipi celu utakmicu odigrao je drugi srpski internacionalac Nemanja Maksimović.