Ружнији дрес од овог не постоји!

Да ли је могуће? ОВО је нови дрес Ростова! "Послије утакмице не перу дресове, него их усисавају", једна је од првих реакција на четврту, тзв. "срећну" гарнитуру дресова руског клуба.  

Фудбал 24.08.2018 | 16:15
Ружнији дрес од овог не постоји!
Ростов представио нови дрес... Е, сада смо све видели. Хвала дизајнерима који су осмислили дрес Ростова, који изгледа као традиционални тепих из Ростовске области.

Свака част Русима на теписима, али нема сумње да ће ово бити најружнији фудбалски дрес који је направљен.

Као од шале биће заборављена опрема Хорхеа Кампоса са Мундијала у САД 1994. године или опрема Хал ситија из 1993/94. године са принтом неке тигрове коже или шта би већ оне бесмислене шаре требало да значе. 

Ово је Ростову, члану Премијер лиге, четврта гарнитура дресова, коју верујемо никада неће обући. Али зато дрес може да се купи за 2.500 рубаља, што је око 32 евра. 

Боје Ростова су, иначе, плава и жута.

Тепих или дрес?

Руски Ростов представио је четврту гарнитуру дресова, која је, у најмању руку, веома чудна.

"Послије утакмице не перу дресове, него их усисавају", једна је од првих реакција на четврту, тзв. "срећну" гарнитуру дресова овог руског клуба.

Зашто тепих, питате се?

С обзиром да је Ростов у првој домаћој утакмици у руском првенству доживио пораз од Крила Совјетов, један од навијача одлучио је да на трибине унесе "срећни тепих", након чега је, вјеровали или не, његов тим декласирао Јенисеј Краснојарск 4:0.

Тај тепих и његов власник привукли су пажњу челника Ростова, а након притиска бројних медија, клуб је одлучио да позове навијача да донесе свој тепих на тренинг, након чега је донио невјероватну одлуку.

Клуб је представио нови дрес са мотивима тепиха, тзв. четврту, "срећну" гарнитуру, која ће се продавати по цијени од 2.500 руских рубљи (око 60 КМ).

Извор: Б92/мондо.ба

Коментари / 0

Оставите коментар