РУС: Зенит се разгоропадио, Урал попио четири комада!

Аргентинац Дриуси дао два и наместио један гол.

Фудбал 20.08.2018 | 09:45
Зенит је подивљао! После осам голова Динаму из Минска у Лиги Европе, екипа из Санкт Петербурга спаковала је четири комада у првенственом окршају са гостујућим Уралом – 4:1.

Дефинитивно, Зенитова навала у последње време делује као савршена машина. Вечерашњи дуел обележио је аргентински нападач Себастијан Дриуси који је постигао два и наместио један гол.

А све је почело сјајно за госте, пошто су у шестом минуту повели преко Јурија Бавина. Али, тај гол као да је разбеснео домаће играче.

За само четири минута, у 12. и 16, Дриуси је затресао мрежу Урала и донео потпуни преокрет Зениту. Аргентинац је у 78. минуту асистирао Артјому Дзјуби за 3:1, а коначан резултат поставио је Леандро Паредес минут пре краја меча.

Бивши капитен репрезентације Србије Бранислав Ивановић одиграо је цео меч за Зенит, а Доминик Дингапреседео га је на клупи за резерве Урала.

РУСИЈА 1 - 4. КОЛО