RUS: Zenit se razgoropadio, Ural popio četiri komada!

Argentinac Driusi dao dva i namestio jedan gol.

Fudbal 20.08.2018 | 09:45
Zenit je podivljao! Posle osam golova Dinamu iz Minska u Ligi Evrope, ekipa iz Sankt Peterburga spakovala je četiri komada u prvenstvenom okršaju sa gostujućim Uralom – 4:1.

Definitivno, Zenitova navala u poslednje vreme deluje kao savršena mašina. Večerašnji duel obeležio je argentinski napadač Sebastijan Driusi koji je postigao dva i namestio jedan gol.

A sve je počelo sjajno za goste, pošto su u šestom minutu poveli preko Jurija Bavina. Ali, taj gol kao da je razbesneo domaće igrače.

Za samo četiri minuta, u 12. i 16, Driusi je zatresao mrežu Urala i doneo potpuni preokret Zenitu. Argentinac je u 78. minutu asistirao Artjomu Dzjubi za 3:1, a konačan rezultat postavio je Leandro Paredes minut pre kraja meča.

Bivši kapiten reprezentacije Srbije Branislav Ivanović odigrao je ceo meč za Zenit, a Dominik Dingapresedeo ga je na klupi za rezerve Urala.

RUSIJA 1 - 4. KOLO